INSTRUKTORZY - do wynajęcia

 

 

Instruktorzy prowadzący zajęcia i szkolenia. 

Współpracuje z nami szeroka gama instruktorów z różnych dyscyplin sportu którzy prowadzą zajecia na obozach sportowych , indywidualne w trakcie roku szkolnego, zabezpieczaja wyjazdy, kursy i obozy jako wykwalifikowana kadra instruktorska.

 

Jan PYKA

Instruktor Rekreacji Ruchowej narciarstwa, Instruktor Sportu żeglarstwa, wychowawca wielu pokoleń znakomitych narciarzy i sportowców, wszechstronny instruktor i wychowawca na obozach sportowych.

Serwismen sprzętu sportowego - znakomicie przygotowywuje narty do sezonu.

 

 Lech HAT

Instruktor Sportu żeglarstwa, Instruktor Rekreacji Ruchowej narciarstwa zjazdowego, instruktor PZZ, kpt jachtowy i motorowodny wieloletni organizator i kierownik obozów sportowych, harcerskich i koloni, rejsów szkoleniowo stażowych. 

 

 Bartosz Bryłka

Absolwen AWF Katowice o kierunku Wychowanie fizyczne. Trener II klasy piłki nożnej, instruktor narciarstwa zjazdowego PZN. Instruktor sportu: narciarstwa zjazdowego, kosykówki, piłki ręcznej, pływania, żeglarstwa, kajakarstwa. Kierownik obozów wędrownych oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. Na co dzień nauczyciel wf w szkole podstawowej. Założyciel i opiekun narciarski sekcji sportowej VIS Racing Kids

 

 Natalia Jaśkiewicz

Instruktor snowboardu, Instru sportu zeglarstwo, instruktor kajakarstwa, jachtowy sternik morski. 

Wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą a także dorosłymi w szkoleniu na stopnie żeglarskie i prowadzeniu rejsów morskich. 

Jako instruktor snowboardu wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz stutentami podczas obozów programowych.

   
 

 Jacek Jaśkiewicz

Instruktor Sportu zaglarstwo, kpt jachtowy i motorowodny, organizator rejsów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży. 

Grą na gitarze wprowadz fantastyczne nastrój podczas organizowanych rejsów.

Prywatnie rehabilitant na stałe mieszkający w Gdyni.

   
 

 Sławomir Fidyt

 Absolwen AWF Katowice, Instruktor Sportu narciarstwo zjazdowe, Instruktor narciarstwa PZN, Instruktor sportu tenis ziemny.

Na codzień prowadzi zajęcia w MUKS NarTens&Fun w zakresie tenisa ziemnego i narciarstwa zjazdowego na terenie powiatu oswięcimskiego.

 

 Mariusz Dębicki

Instruktor RR narciarstwo zjazdowe. Z wykształcenia magister pedagogiki (Uniwersytet Śląski), nauczyciel, organizator obozów narciarskich, wychowawca kolonijny, animator kultury, urodzony belfer wkrecony w biznes, stworzył sieć knajp znanych z wysmienitych ponoc najlepszych ciast na świecie (www.mak.cieszyn.pl)

Pasja i jedyna miłośc - narty i tylko narty.

 

 Iza Bałtrukiewicz

 Absolwentka AWF Katowice, nauczyciel dyplomowany na stałe pracujący w szkole w Sosnowcu. Instruktor sportu - pławanie, Instruktor RR fitness, RR narciarstwo zjazdowe, ratownik WOPR. Oprócz pracy w szkole prowadzi zajęcia z fitnessu a zima uczy jazdy na nartach w Sosnowcu na Środuli.